Повернулися з перемогою

З 19 по 22 жовтня у селищі Ворохта, Івано-Франківської області на базі «Навчально-спортивного комплексу «Україна» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України проходила Спартакіада серед голів об’єднаних територіальних громад сіл і селищ, сільських, селищних голів і старост, голів районних рад та райдержадміністрації Полтавської області.

Змагання проходили з різних видів спорту, а саме:

• футзалу;
  • настільного тенісу;
  • шахів;
  • шашок;
  • гирьового спорту;
  • дартсу;
  • перетягування канату.

Наші земляки зустрілися з доволі сильними суперниками, але відчувалося, що зіньківська делегація до участі підійшла з відповідальністю та запалом. Саме тому представників нашого району на змаганнях було найбільше, адже їм небайдужа доля і честь малої батьківщини. В результаті запеклої спортивної боротьби, почесні місця переможців з видів спорту розподілилися так:

Шашки

Серед чоловіків: 1 місце – Хоменко С. І. (Власівський сільський голова);

серед жінок: 2 місце – Мартосенко Н. О. (Попівський сільський голова);

3 місце – Манойло С. О. ( Артелярщинський сільський голова).

Шахи

У поєдинку з шахів 2 місце посів Максименко С. М. (Зіньківський міський голова),

3 місце – Скрипник О. С. (Покровський сільський голова).

Гирьовий спорт

3 місце посів – Білик М. І. ( Лютенсько-Будищанський сільський голова).

Настільний теніс

У загальному заліку серед чоловіків і жінок 2 місце посіла Кімлик-Яроха Л.А. (начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації), яка у фінальній зустрічі поступилася місцем голові районної ради смт Диканька.

Команда голів нашого району у змаганнях з міні-футболу посіла почесне 4 місце.

У перетягуванні канату нашим учасникам рівних не було, тому беззаперечно вони отримали перемогу і почесне 1 місце.

Загальнокомандний залік був нелегкий, але зіньківчани показали єдність і спільну мету, виборовши 1 почесне місце.

Отже, представники делегації нашого району зуміли показати високі здобутки в різних видах спорту, гідно відстояли честь Зіньківщини і повернулися з почесними нагородами.