З нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

Напередодні державного свята – Дня визволення України, в місті Зіньків біля меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні відбувся урочистий мітинг з нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

У заходах взяли участь керівництво району та міста, районна рада ветеранів, працівники установ, організацій Зінькова, жителі району.

На мітингу з промовами виступили: перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Хоменко, секретар міської ради Володимир Чикало, голова районної ради ветеранів Володимир Прислонський.

Виступаючі висловили слова щирої вдячності  ветеранам за їх активну життєву позицію, відвагу і мужність, незламну волю, патріотичне виховання підростаючого покоління.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих за свободу і незалежність Батьківщини та поклали квіти.