Шановні ветерани, жителі Зіньківщини!

Свої привітання з нагоди 73-ї річниці визволення України від німецько- фашистських загарбників, насамперед адресую ветеранам Другої світової війни. До Ваших заслуг перед Вітчизною особливе ставлення і повага, Ваше життя є невичерпним джерелом любові до рідної землі, сили духу, яскравим взірцем служіння народові.

Нехай нашими найбільшими духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості і терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь, у щасливе майбутнє нашої незалежної держави. Ми, нащадки переможців, завжди будемо гідні ратного і трудового подвигу наших батьків і дідів, зробимо все для рідної України.

Миру, здоров’я, благополуччя усім Вам, шановні ветерани, дорогі земляки!

Заступник голови районної ради                                            Сергій Загорулько