Ваша праця є надважливою, адже ви допомагаєте людям!

В залі засідань районної ради відбувся святковий концерт з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, міський голова Сергій Максименко.

Керівники привітали працівників соціальної сфери району з професійним святом, побажали їм добробуту, благополуччя та невичерпної життєвої енергії.

Сергій Загорулько зазначив, що цього дня ми вшановуємо людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в районі. Під контролем соціальних працівників є вирішення безлічі питань: допомога пенсіонерам, інвалідам, дітям-сиротам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, безробітним громадянам.

Вітання завершилися нагородженням кращих працівників соціальної сфери району грамотами різних рівнів.

Милозвучну атмосферу свята своїми вокальними вітаннями створили артисти районного будинку культури.