Вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери

День працівника соціальної сфери — професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Шановні працівники соціальної сфери, щиро вітаю вас з професійним святом. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, довголіття, достатку, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття служіння народові Зіньківщини!

Заступник голови районної ради,

Сергій Загорулько