Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Своєю щоденною працею ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування із святом мистецтва, зберігаєте, відроджуєте та розвиваєте народні традиції, що має у своїй духовній скарбниці український народ.

Бажаю вам теплоти у серці, миру, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійснюються всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Заступник голови районної ради,

Сергій Загорулько