«Без традиції – нема культури, а без культури – нема нації»

В оновленому, щойно відремонтованому районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури, майстрів та аматорів народного мистецтва.

До присутніх із підсумковим звітом про роботу закладів культури району та  вітальними словами звернулася начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Л. А. Кімлик-Яроха, котра подякувала своїм колегам за їхню святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру рідного краю.

Словами вітання звернулася заступник начальника – начальник відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, яка нагородила грамотами обласного рівня кращих працівників у галузі культури.

У заході взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, міський голова Сергій Максименко.

Керівники привітали працівників культури, майстрів та аматорів народного мистецтва району зі святом, побажали їм добробуту, невичерпної енергії, творчого ентузіазму та професіоналізму, реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів на благо Зіньківщини.

Сергій Нерозя зазначив, що «Районна рада, депутатський корпус завжди готові підтримувати і підтримують традиції національної культури в нашому районі. У 2017 році на галузь культури з районного бюджету було направлено близько 17 млн. грн.»

Майстрів та аматорів народного мистецтва привітав голова профспілки працівників культури В. Б. Литус.

Вітання закінчилися нагородженням кращих працівників культури району грамотами різних рівнів.

Свято супроводжувалося вокальними вітаннями артистів районного будинку культури, виступами сільських клубів Зіньківського району, а родзинкою свята був неперевершений виступ Полтавського ансамблю ударних інструментів “Живі барабани”.