Відбудеться сесія районної ради

24 листопада 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради та районної державної адміністрації (м.Зіньків, вул. Воздвиженська, 40) відбудеться пленарне засідання двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Зіньківському районі на 2018-2020 роки.
  2. Про затвердження Програми підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки.
  3. Про затвердження в новій редакції Програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки.
  4. Про роботу закладів охорони здоров’я на території району.
  5. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.
  6. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.
  7. Про погодження створення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Віковий дуб».
  8. Про прийняття громадських будівель Пишненківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області у спільну власність територіальних громад Зіньківського району.
  9. Про прийняття громадських будівель Василеустимівської загальноосвітньої школи І ступеня Зіньківської районної ради Полтавської області у спільну власність територіальних громад Зіньківського району.
  10. Про перерахування коштів до районного бюджету.
  11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Різне. Інші питання.