Ходити по землі легко, а працювати на ній під силу не кожному.

В районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

У заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, виконуючий обов’язки  голови районної державної адміністрації  Анатолій Водолага.

Керівники привітали працівників сільського господарства району зі святом, побажали їм щедрих врожаїв, адже завдяки сільським трудівникам в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Сергій Загорулько  зазначив, що нелегка хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашого регіону, запорукою його процвітання. Зіньківщина завжди славилася своїми здобутками в аграрному секторі  економіки.  Ми поділяємо ваші турботи й щиро віримо, що спільними зусиллями нам удасться  здолати  труднощі  й  зробити  наше життя заможним та щасливим.

До присутніх із вітальним словом звернулася начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Вовк О.Г., котра подякувала своїм колегам за їх нелегку хліборобську працю.

Аграріїв району привітала голова профспілки працівників сільського господарства Троян С.Г.

Завершились вітання нагородженням кращих працівників сільського господарства району грамотами різних рівнів.

Свято супроводжувалося вокальними вітаннями артистів районного будинку культури, виступами колективів сільських клубів району, танцювальними номерами зразкового хореографічного колективу «Спалах».