Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, саме цієї пори, у третю неділю листопада, щорічно Зіньківський край святкує День працівників сільського господарства.

З нагоди професійного свята вітаю всіх, хто пов’язав свою діяльність з роботою в полі, садах, тваринницькій галузі, а також спеціалістів сільського господарства, без котрих не можливий розвиток аграрного сектору економіки.

З повагою схиляю голову перед тими працівниками, які присвятили своє життя  сільському господарству й пішли на заслужений відпочинок. Адже саме вони в нелегкі роки забезпечували достаток і продовольчу незалежність нашої країни.

Краяни, нехай і надалі рясніють щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять стороною вас природні стихії, ваші родини живуть у затишку, добробуті, мирі, щасті та благополуччі, а ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя