Відбулися засідання постійних комісій районної ради

22 листопада відбулися   засідання постійних комісій районної ради:

– спільне засідання з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації і промислової політики, будівництва, транспорту,зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури;

– аграрної політики земельних відносин,екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування.

На спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації і промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури головував заступник голови постійної комісії ради з питань регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації Дорошенко Р.Г. Постійну комісію районної ради з питань аграрної політики земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування провів голова комісії Гришко І.І. В роботі комісій взяли участь заступник голови районної ради Загорулько С.В., в.о. голови райдержадміністрації Водолага А.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Депутати розглянули  ряд земельних питань. Заслухали звіти «Про хід виконання програми охорони довкілля Зіньківського району на 2016- 2020 роки», «Про хід виконання програми по боротьбі та профілактиці сказу серед тварин в Зіньківському районі на 2016 – 2020 роки», «Про хід виконання програми «Питна вода» на 2006 -2020 роки», інші.

Відповідно до порядку денного  в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага інформував присутніх про внесення змін до районних програм: інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2016 – 2017 роки та забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік.  Було розглянуто ряд програм,  які будуть внесені на розгляд двадцять першої сесії районної ради для затвердження: Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Зіньківському районі на 2018 – 2020 роки, Програма підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки, районна програма відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів «Теплий кредит» на 2018-2020 роки.

Проекти рішень з питань порядку денного внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.