Розглянули ряд бюджетних та освітянських питань

23 листопада під головуванням Чикало С.В. та Хорошуна Г.Г. відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань: освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту та бюджету, фінансів, соціально – економічного розвитку та управління майном.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Нерозя С.В., заступник голови районної ради Загорулько С.В., в.о. голови райдержадміністрації Водолага А.В., перший заступник голови райдержадміністрації Хоменко М.І., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за 9 місяців доповіла начальник управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Вовк О.Г. Про виконання програми зайнятості населення Зіньківського району на 2013-2017 роки прозвітував директор Зіньківської районної  філії Полтавського обласного центру зайнятості Коршак О.М. Про роботу закладів освіти проінформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Дахно Ю.П.

По підсумках розгляду питань прийняті відповідні рекомендації.

Відповідно до порядку денного в. о. голови райдержадміністрації Водолага А.В. інформував присутніх про внесення змін до районних програм: інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2016 – 2017 роки та забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Слинько С.І. прозвітувала про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. Про роботу закладів охорони здоров’я на території району доповіли головний лікар центральної районної лікарні Безпалий О.В. та головний лікар комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Рись А.А.

На засіданнях комісій підтримали та внесли на розгляд двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання наступні проекти рішень: «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік», «Про затвердження в новій редакції районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки», «Про внесення змін до районної програми підтримки та розвитку культури на 2017 рік», «Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2016 – 2017 роки» та ряду майнових питань.

Проекти рішень з питань порядку денного внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.