Вшанували пам’ять

Вже багато років поспіль, у четверту суботу листопада, Україна відзначає День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.

Напередодні в місті Зіньків відбувся мітинг, у якому взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, міський голова Сергій Максименко, голова районної ради ветеранів Володимир Прислонський, заступник міського голови Геннадій Хорошун, заступник голови міської ради ветеранів Віталій Друмов.

Виступаючі схилили голови в глибокій жалобі і запалили свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання  жертв голодомору, політичних репресій та поклали квіти до пам’ятника.