Відбулася сесія районної ради

24 листопада відбулася двадцять перша сесія районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної  ради Сергій Нерозя.

У роботі пленарного засідання взяли участь  заступник голови районної ради Сергій Загорулько,  в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Водолага,  голови місцевих рад, керівники управлінь,  відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району та  інші.

Депутати розглянули 54 питання порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини. Розпочали роботу із затвердження порядку денного та регламенту  сесії районної ради.

Районна рада затвердила ряд програм, що стосуються соціально-економічного розвитку Зіньківської громади, зокрема: Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Зіньківському районі на   2018-2020 роки, Програму підтримки та партнерства між районною владою та суб’єктами малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки, програму відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів «Теплий кредит» на 2018 – 2020 роки, в новій редакції –  програми правової освіти населення району на 2016-2020 роки та розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки; внесла зміни до районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2017 рік,  Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2016-2017 роки, Програми забезпечення  виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік,  Програми інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2016-2017 роки.

Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та внесли зміни до показників районного бюджету на 2017 рік.

Районні обранці обговорили роботу закладів охорони здоров’я на території району.

Своїми рішеннями районна рада утворила комунальну установу «Зіньківський районний методичний центр Зіньківської районної ради Полтавської області», призначила її директора та припинила комунальний заклад «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради шляхом перетворення (реорганізації)  в комунальне некомерційне підприємство «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Розглянуто ряд майнових питань, що стосуються прийняття громадських будівель Малобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  Пишненківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Василеустимівської загальноосвітньої школи І ступеня, Лютенськобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  Ставківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Дейкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Зіньківської районної ради Полтавської області у спільну власність територіальних громад Зіньківського району, передачу легкового автомобіля та затвердження технічних документацій з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.

Сесія підтримала депутатський запит депутатів районної  ради Троцької В. П.,  Педяш О. В. та Матвієнко Н. С.