З Голодомору чорних крил…

У четверту суботу листопада, Україна відзначає День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, День глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Не оминули тяжкі 1932-1933 роки і Зіньківського краю. З тугою, страшним болем і сльозами на очах згадують літні люди Зінькова про ті часи, які нещадно відібрали у них найрідніших, найдорожчих людей.

Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожну історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші предки!