Шановні працівники прокуратури!

1 грудня в Україні відзначають професійне свято працівників прокуратури.

Дотримуватися законності та правопорядку, захищати інтереси народу і країни – завдання не з легких. Але саме ці обов’язки супроводжують співробітників прокуратури протягом усієї служби.

Працювати в органах прокуратури – почесна місія, оскільки вона пов’язана з відповідальністю, що стосується дотримання Конституції.

Від вас, вашої праці великою мірою залежить політична стабільність, спокій, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Від щирого серця бажаю вам непохитності у служінні Правді та подальших професійних досягнень! Нехай ваша подальша праця увінчається новими здобутками на шляху зміцнення законності, а професійні успіхи будуть постійними супутниками у житті.

Хай любов рідних зігріває ваші серця і налаштовує на нові перемоги! Міцного здоров’я, миру, наснаги та нових звершень!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя