Вітаємо!

2 грудня свій День народження святкує Кімлик-Яроха Людмила Анатоліївна  – депутат VII скликання Зіньківської районної ради, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської районної державної адміністрації.

Голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Людмилу Анатоліївну з особистим святом, бажають всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та езотеричного благословення у всіх починаннях! Нехай найпотаємніші мрії неодмінно збуваються!