Шановні військовослужбовці, захисники Зіньківщини!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Звертаюся до солдатів і офіцерів, які щодня вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні ваше свято, бо українське військо сильне вами.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Зіньківчани, щиро зичу миру та спокою, мирного неба над головою, добра та достатку. Незламної волі, успіхів, впевненості у завтрішньому дні, нехай ваші серця наповнюють почуття гордості та патріотизму  за свою справу на благо українському народу!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя