З нагоди Дня місцевого самоврядування!

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного краю, дбають про його розквіт.

Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво – важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів. На них покладена велика відповідальність як за соціально – економічний стан територіальних громад, так і за благополуччя  їх жителів, за створення комфортних умов для проживання  мешканців сіл, селищ, міст.

З нагоди свята  в оновленому районному Будинку культури відбулися урочистистості, на який завітали працівники, ветерани органів місцевого самоврядування району, депутати рад усіх рівнів та інші. Із вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Сергій Нерозя,  котрий привітав їх зі святом та побажав наснаги та нових здобутків , миру та  міцного здоров’я.

Відмітив, що позитивні зрушення в соціально – економічному розвитку Зіньківщини – це результат  гармонійної взаємодії органів місцевого самоврядування, прийняття виважених, конструктивних рішень депутатами рад всіх рівнів. Висловив сподівання,  що у вирішенні нагальних проблем нашої громади,  ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою: від сільської, селищної, міської до районної ради.  Бо лише спільно спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути такого рівня,  про який мріяв кожен виборець,  опускаючи в скриньку бюлетень з нашими іменами.

З нагоди професійного свята до привітань приєднались депутат обласної ради Олександр Путря, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, Лютенсько-Будищанський сільський голова Михайло Білик та голова профспілки працівників державних установ Зіньківщини  Надія Лимар.

На святі грамотами різних рівнів були нагороджені кращі працівники органів місцевого самоврядування району.

Впродовж урочистого заходу  присутніх вітали артисти районного Будинку культури,  вихованці шкіл міста та інші.