Шановні депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Зіньківського району!

День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, а й возвеличує самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів усіх рівнів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу сумлінну працю в ім’я розквіту рідного краю. Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, миру, щастя і віри у щасливе майбутнє рідної Зіньківщини та України.

Нехай цей день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Голова районної ради,

Сергій Нерозя