Відбулися засідання постійних комісій районної ради

8 грудня під головуванням Бойко А.М. та Хорошуна Г.Г. відбулися засідання постійних комісій районної ради з питань: аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та  правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації; бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном; освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.

На спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин,екології,охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування, регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та  правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації головував заступник голови постійної комісії ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування Бойко А.М.

Спільне засідання постійної комісії районної ради з питань; бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном; освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту провів голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном Хорошун Г.Г.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Нерозя С.В., заступник голови районної ради Загорулько С.В., в.о. голови райдержадміністрації Водолага А.В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Депутати розглянули ряд земельних питань. Заслухали звіт про виконання програми розвитку архівної справи Зіньківського району на 2015-2017 роки.

Відповідно до порядку денного начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Півень В.І. інформував присутніх про внесення змін до  програми підтримки соціального вразливих верств населення Зіньківського району «Турбота» на 2015-2017 роки. Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Кімлик – Яроха Л.А. ознайомила присутніх із змінами до районної програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2016 – 2019 роки.

Були розглянуті питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік, про припинення комунального закладу «Зіньківський районний методичний кабінет» шляхом його ліквідації, про звільнення завідувача комунальної установи «Зіньківський районний методичний кабінет» та інші.

Проекти рішень з питань порядку денного внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.