Завершилась двадцять друга сесія районної ради

12 грудня відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району, інші.

На порядку денному було 44 питання. Розпочали роботу із затвердження порядку денного та регламенту сесії районної ради.

Про зміни до районних програм підтримки соціально вразливих верств населення «Турбота»  на 2015-2017 роки та з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2016 – 2019 роки  інформували начальник управління соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації Віктор Півень та директор Зіньківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віктор Литус.

Депутати підтримали внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

Своїми рішеннями районна рада надала згоду Зіньківській центральній районній лікарні на капітальний ремонт існуючої дизельелектростанції з встановленням нового дизельгенератора потужністю 85 кВт та улаштування резервної лінії живлення для електропостачання окремих електроприймачів та на реконструкцію суміщеної покрівлі головного корпусу  лікарняного закладу на шатрову.

Розглянуто рішення щодо затвердження передавального акту комісії по реорганізації Зіньківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 Зіньківської районної ради Полтавської області шляхом перетворення у філію «Зіньківська загальноосвітня школа І ступеня» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області».

Також на засіданні було розглянуто 33 питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

На пленарному засіданні розглянуто депутатське звернення депутата районної ради Чикало С.В.

Перед сесією відбулося засідання президії районної ради, де було попередньо вивчено та детально обговорено всі питання порядку денного пленарного засідання.