14 грудня – День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Саме у цей день, 31 рік тому, було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Кожна хвилина цього надзвичайного будівництва – це мужність і професіоналізм, самовідданість і самопожертва ліквідаторів заради збереження життя людей  в Україні та в усьому світі.

Цього дня в Зінькові відбулися заходи по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС: засідання круглого столу за участю керівників району, міста та служб, які причетні до вирішення проблем чорнобильців, мітинг – реквієм біля пам’ятника ліквідаторам – зіньківчанам на Меморіалі Вічної Слави та покладання квітів.

Заступник голови районної ради Сергій Загорулько, міський голова Сергій Максименко, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Фесик та інші звернулись до ліквідаторів зі словами вдячності за героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків аварії. Вічна пам’ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом.

Виступаючі побажали ліквідаторам міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії, сімейного благополуччя, уваги держави і вдячних поколінь.