15 грудня – День працівників суду України.

Шановні працівники суду!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду!

Покликання працівників судової гілки влади полягає у самовіданному служінні закону, наполегливій праці з практичного втілення в життя принципу верховенства права, надійному захисті прав та свобод людини та послідовній реалізації їх у судовій практиці. Роблячи правосуддя ви фактично несете відповідальність за морально – соціальний стан нашого суспільства, нашої країни.

Бажаю незмінних принципів справедливості й неупередженості, бездоганної діяльності й високої репутації, великих успіхів  і міцного здоров’я, щастя, сімейної злагоди та добробуту. Нехай правосуддя завжди тріумфує, нехай закон і чесність правлять країною.

Голова районної ради

Сергій Нерозя