17 грудня – День працівників виконавчої служби України.

Шановні працівники  державної виконавчої служби!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Роль державного виконавця складна, і разом з цим, відповідальна, тому на перший план виходить професіоналізм та відданість справі. Сьогодні на органи державної виконавчої служби покладено завдання забезпечення реалізації державної політики у сфері виконання рішень судів та інших органів.

Переконаний, що всі працівники державної виконавчої служби усвідомлюють колосальну відповідальність, яка на них покладена, тому й надалі вірно служитимуть інтересам України та її громадян, з честю дотримуватимуться традицій своєї професії.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою і повагою громадян.

Бажаю вам щастя, успіхів, миру, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам та подальших професійних звершень на благо України.

Голова районної ради

Сергій Нерозя