Вітаємо з професійним святом!

Люди, які працюють в органах РАЦС – це кваліфіковані співробітники, які з душею відносяться до своєї роботи, з увагою і великою відповідальністю проводять прийом громадян.

Функції РАЦСів – знаходитися в гущі подій людських доль. Працівники відділів записів актів цивільного стану з усіх сил намагаються залишатися максимально толерантними і спокійними у своїй роботі, не дивлячись на те, що це зовсім не просто, адже ситуації, які вимагають участі працівників РАЦСу в основному не можуть залишати людей байдужими. Народження і укладання шлюбу, розлучення і смерть, зміна імені та встановлення батьківства, а також удочеріння та усиновлення, видача та відновлення ключових громадянських документів, все це дуже важливо для нас всіх. Сподіваюся, що й надалі приходячи в РАЦС, ми отримуватимо розуміння та кваліфіковане професійне обслуговування.

Шановні працівники органів РАЦС, бажаю  вам миру, творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, невичерпної віри в щедрість людських душ. Нехай вас завжди супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя