З професійним святом!

Без захисту адвоката сьогодні неможливо вирішити більшість суперечок, захистити свої інтереси та відстояти свої права. Попереду у вас, шановні адвокати, багато копіткої праці, а тому бажаю всім невичерпної наснаги та енергії для нових досягнень у складній, відповідальній і необхідній правозахисній діяльності.

Нехай людська повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі на ниві служіння Закону.

Бажаю вам миру, щастя, здоров’я, родинного тепла та благополуччя, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі забезпечення правопорядку. Хай зігрівають ваші серця людське визнання і вдячність, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність, послідовність та рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті – становленню та розвитку Української держави!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя