Розглянули ряд питань

21 грудня під головуванням Чикало С.В. відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань: освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту та аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Нерозя С.В., заступник голови районної ради Загорулько С.В., в.о. голови райдержадміністрації Водолага А.В., перший заступник голови райдержадміністрації Хоменко М.І., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Слинько С.І. проінформувала про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Депутати розглянули проект районного бюджету на 2018 рік.

Відповідно до порядку денного перший заступник голови райдержадміністрації Хоменко М.І. ознайомив присутніх із програмою економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Півень В.І. проінформував про програму підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота». Про внесення змін до районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 – 2019 роки доповів начальник відділу освіти районної державної адміністрації Дахно Ю. П.

На розгляд депутатів були внесені питання, що стосуються роботи комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області.

На засіданнях комісій розглянули ряд земельних питань.

Депутати прийняли відповідні рекомендації, а проекти рішень з питань порядку денного внесли на розгляд президії та чергової сесії районної ради.