Відбулося засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання

22 грудня відбулося пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.  Вів засідання голова районної  ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради,  в.о.голови райдержадміністрації, перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району, інші.

Депутати розглянули 22 питання порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини. Розпочали роботу із затвердження порядку денного та регламенту  сесії районної ради.

Голова районної ради Сергій Нерозя підсумував результати депутатського корпусу  за період з листопада 2016 року по грудень 2017 року.

Районна рада затвердила ряд програм, що стосуються соціально-економічного розвитку Зіньківської громади, зокрема: Програму підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота», Програму економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік, по якій інформував перший заступник голови райдержадміністрації М. І. Хоменко.

Внесли зміни до районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2016-2019 роки, Програми розвитку місцевого самоврядування в Зіньківському районі на 2016-17 роки, показників районного бюджету на 2017 рік.

Депутати заслухали та затвердили ряд важливих питань, зокрема: в новій редакції стуктур і граничної штатної чисельності комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області та Зіньківської центральної районної лікарні, план роботи Зіньківської районної ради на 2018 рік, технічні документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок тощо.

Основні питання порядку денного стосувались внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та районний бюджет на 2018 рік, по яких інформувала начальник фінансового управління  райдержадміністрації Слинько С.І. Вона зазначила , що доходи районного бюджету на 2018 рік визначено в сумі 374 745,1 тис. грн., з урахуванням субвенцій на соціальні виплати з загального фонду державного бюджету – 192 422,1 тис. грн., освітньої субвенції з державного бюджету – 51 572,0 тис. грн., медичної субвенції з державного бюджету – 26 027,7 тис. грн., субвенції  з   державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 946,8 тис. грн., додаткової дотації з державного бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 6 881,2 тис. грн. та іншої субвенції з обласного бюджету – 436,9 тис. грн.

Доходи загального фонду районного бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) на 2018 рік визначено в сумі 93 709,3 тис. грн., що на 6 253,1 тис. грн. (7,1%) більше очікуваних надходжень за 2017 рік.

Районні обранці надали дозвіл на організацію харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2018 році за кошти районного та місцевих бюджетів, інше.

Наприкінці пленарного засідання Сергій Нерозя привітав депутатський корпус та всіх присутніх з наступаючим Новим роком, побажав миру, міцного здоров’я, злагоди і спокою в родинах, достатку, успіхів у вирішенні життєво-важливих питань на благо Зіньківського району. На цій оптимістичній ноті двадцять третю сесію районної ради сьомого скликання було оголошено закритою.