З Днем енергетика!

Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла і тепла відзначають своє свято – День енергетика.

Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту наших громадян. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно.

Нехай завжди вам, шановні енергетики, світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

Від щирого серця бажаю вам, працівникам енергії, подальшого зростання творчих досягнень, гармонійного поєднання здобутків ветеранів-енергетиків з енергією молодого покоління, енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя