На постійній комісії районної ради

22 грудня під головуванням Хорошуна Г.Г.  відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань: бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації,промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій,  житлово – комунального господарства та розвитку інфраструктури.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Нерозя С.В., заступник голови районної ради Загорулько С.В., в.о. голови райдержадміністрації Водолага А.В., перший заступник голови райдержадміністрації Хоменко М.І., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Основні питання порядку денного стосувались внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та районний бюджет на 2018 рік по котрим інформувала начальник фінансового управління  райдержадміністрації Слинько С.І.

Вона зазначила , що доходи районного бюджету на 2018 рік визначено в сумі 374 745,1 тис. грн., з урахуванням субвенцій на соціальні виплати з загального фонду державного бюджету – 192 422,1 тис. грн., освітньої субвенції з державного бюджету – 51 572,0 тис. грн., медичної субвенції з державного бюджету – 26 027,7 тис. грн., субвенції  з   державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 946,8 тис. грн., додаткової дотації з державного бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 6 881,2 тис. грн. та іншої субвенції з обласного бюджету – 436,9 тис. грн.

Доходи загального фонду районного бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) на 2018 рік визначено в сумі 93 709,3 тис. грн., що на 6 253,1 тис. грн. (7,1%) більше очікуваних надходжень за 2017 рік.

Основним джерелом надходжень загального фонду районного бюджету є податок та збір на доходи фізичних осіб, що становить 99,5% від прогнозного показника доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів) загального фонду 2018 року. Прогнозні надходження податку складають 93 257,7 тис. грн.

Відповідно до порядку денного перший заступник голови райдержадміністрації Хоменко М.І. ознайомив присутніх із програмою економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік.

Про внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському  районі на 2016 -2017 роки та про надання згоди  на передачу громадської будівлі та нерухомого майна з балансу редакції газети «Голос Зіньківщини» на баланс відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області доповів начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад  району Литус А.В.

Проекти рішень з питань порядку денного внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.