День працівників архівних установ України

24 грудня своє професійне свято відзначають працівники архівних установ.

Збираючи документальні матеріали, ви виконуєте важливу суспільно значущу справу, адже покликані берегти свідчення історичної пам’яті українського народу, єднати її нерозривним зв’язком із сьогоденням і майбуттям.
Вашим розумом і стараннями формується потужний інформаційний ресурс, який дає можливість широкому загалу наших краян – науковцям, історикам, студентам, учням і тим, кого цікавить історична спадщина, поповнити знання з історії свого народу і країни, відчути подих героїчного минулого, перейнятися думками і почуттями славетних попередників,
відкрити маловідомі сторінки їхнього життя тощо.
Вашою самовідданою, подвижницькою працею примножуються
нетлінні духовні скарби  українського народу!
Шановні працівники архівних установ Зіньківського краю, бажаю вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні вашої професійної мети. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, миру, щастя, добробуту і благополуччя!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя