Вітаємо!

12 січня свій День народження відзначає Василь Олексійович Шулик – заступник селищного голови з питань виконавчих органів.

Голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Василя Олексійовича з особистим святом, бажають  міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щедрої долі, успіхів у повсякденній праці на благо рідного краю.

Нехай  кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією та оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплом і любов’ю рідних і близьких! Нехай Вашими постійними супутниками життя будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість!