Вітаємо!

18 січня свій День народження відзначає Сніжана Олександрівна Слинько – секретар Лютенсько-Будищанської сільської ради.

Голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Сніжану Олександрівну з  особистим святом, зичать міцного здоров’я, безмежного людського щастя, благополуччя, невичерпної енергії.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення! Здійснення всіх Ваших планів і надій, добра і радості в домі! Нехай щира людська вдячність та повага будуть Вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серед щоденних турбот!