З Днем Соборності та Свободи України!

Символічно, що саме по завершенню зимових величних свят, понад 90 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Дорогі земляки, прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності та Свободи України! Впевнений, що незважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої країни, району, лише в єдності наших спільних дій та соборності душ  вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки. Маю надію, що майбутні дні принесуть нам світле почуття радості від особистої причетності до розвитку нашого краю.

Зіньківчани, щиро зичу всім нам на цьому шляху здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів, нових здобутків виключно у мирній праці, оптимiстичного погляду у майбутнє і непереможної віри у краще прийдешнє нашої рідної Зіньківщини та України!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя