З робочою поїздкою

22 січня народний депутат України Олег Кулініч разом з головою Зіньківської районної ради Сергієм Нерозею, головним лікарем Зіньківської центральної лікарні Олександром Безпалим та головним лікарем Зіньківського ЦПМСД Андрієм Рисем здійснили робочу поїздку: відвідали три амбулаторії в Зіньківському районі, для кожної з яких за кошти залученої ним державної субвенції були закуплені сучасні робочі місця стоматолога.

Об’їзд  медичних закладів розпочався з Тарасівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де членами робочої поїздки було обговорено питання щодо необхідності посади лікаря-терапевта та проведення ремонтних робіт в АЗПСМ, а також оглянуто робоче місце стоматолога з новою стоматустановкою.

У 2013 році другий поверх медичного закладу смт Опішні було закрито, а хворі із стаціонарного відділення через нестачу кабінетів лежали на ліжках в коридорах. У 2016 році, коли голова районної ради Сергій Нерозя зустрівся із медичним персоналом Опішнянської лікарні, оглянув умови у яких перебували люди, тоді втрутився у ситуацію і наполіг на тому, щоб на здоров’ї людей не економили і відновили роботу другого поверху медичного закладу. Депутатський корпус районної ради підтримав цю ініціативу і були виділені кошти з районного бюджету на ремонт приміщень амбулаторії.

2017 року за кошти депутатів району і депутата обласної ради Людмили Овчаренко у лікарні було замінено вікна та придбано кардіограф. З розумінням Сергій Нерозя віднісся і до опішнянських медичних працівників на прохання щодо відсутності чергового лікаря, яке було вирішено у 2017 році.

Минулого року, завдяки народному депутату, у Опішнянську лікарню було придбано новий стоматологічний комплекс, а цього року під час його огляду Олег Кулініч пообіцяв придбати ще один, так як одного на велику кількість людей замало.

Враховуючи побажання пацієнтів, члени робочої поїздки дійшли згоди, що рентгенкабінет і флюорографічний, які перебувають спільно, варто розділити. Олег Кулініч в свою чергу пообіцяв придбати сучасний рентгенапарат для стоматології.

На сьогодні Ставківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини – краща в районі. Наприкінці минулого року силами Ставківської сільської ради там було проведено капітальний ремонт, а за кошти залученої Олегом Кулінічем державної субвенції придбано для амбулаторії нову стоматустановку.

Разом з головою районної ради, керівництвом райлікарні та ЦПМСД окреслили першочергові етапи робіт у Зіньківській центральній районній лікарні. Олег Кулініч пообіцяв закупити для хірургічного відділення лапароскопічну стійку, а за кошти районного бюджету у лікарні будуть проведені ремонтні роботи. Сергій Нерозя зауважив, що проектна документація на ремонт першого поверху вже виготовлена, виготовлений також проект по ремонту хірургічного та реанімаційного відділень, продовжуються роботи по перекриттю даху ЦРЛ.

Підсумовуючи поїзду, народний депутат зазначив, що не залишить поза увагою і ремонту доріг як на території району, так і міжміського значення, відрізки яких проходять Зіньківщиною.

Цього ж дня Олег Кулініч та Сергій Нерозя оглянули спортивний зал КЗ «Колос», де проводяться внутрішні ремонтні роботи та спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву імені В. П. Літвішка, про ремонт якої також говорили.