«Історія – це найкращий учитель, у якого найгірші учні…»

Страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини… Ім’я йому – Голокост.

Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.

У цей день, День скорботи і пам’яті, схиляємо голови у скорботі за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв. Нехай подібне більше ніколи не повториться! Будемо пам’ятати…

Голова районної ради,

Сергій Нерозя