Шановні працівники та ветерани пожежної охорони!

Це свято об’єднує людей мужньої професії, які несуть відповідальність за вирішення важливих питань загальнодержавної ваги –  забезпечення надійного і вірного захисту національного багатства та життя людей від вогню та стихії.

Сумлінна праця і професіоналізм, витримка та самовіддача, надійність  і взаємодопомога, тверда дисципліна й уміння знайти вихід з найскладніших, часом екстремальних ситуацій – це якості, які притаманні вам та характеризують ваші нелегкі будні.

У цей день я вітаю всіх працівників та ветеранів пожежної охорони нашого району з професійним святом, зичу вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, миру, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння на благо народу рідного краю. Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серед щоденних турбот.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї мужньої професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі, своєму громадському обов’язку.

Голова районної ради,

Сергій Нерозя