Вітаємо!

30 січня свій День народження відзначає Борис Сергійович Іванченко – Батьківський сільський голова.

Голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом щиро вітають Бориса Сергійовича з  особистим святом, зичать миру, довголіття, наснаги, невичерпної енергії та натхнення у повсякденній праці на благо рідного краю.

Нехай і надалі Ваш шлях стелиться щедрими ужинками добра, новими звершеннями, а також любов’ю і повагою родини, друзів та колег! Хай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення від роботи на благо рідного краю!