Відбулася нарада представників громадських організацій та клубів в галузі фізичної культури і спорту

У стінах районної ради, 6 лютого, відбулася нарада громадських організацій, яку вів заступник голови районної ради Сергій Загорулько. На засіданні були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха,  секретар міської ради Володимир Чикало, інші.

Учасники наради ознайомилися з примірним єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2018 рік,який був розданий для ознайомлення та внесення пропозицій та остаточного його формування. Також внесли пропозиції громадських організацій та спортивних клубів до єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Зіньківського району на поточний рік та обговорили питання, що стосувалися фінансування спортивних заходів та їх організацій.