Зустріч активістів громадської організації «Учасників бойових дій Зіньківщини в АТО»

6 лютого у приміщенні районної ради відбулася зустріч активістів громадської організації «Учасників бойових дій Зіньківщини в АТО» з керівництвом районної ради, районної державної адміністрації, міської ради тощо. Очолював засідання голова районної ради Сергій Нерозя.

Активісти Зіньківщини зібралися з метою обговорення ескізу пам’ятника учасникам бойових дій, які загинули боронивши рідний край в зоні антитерористичної операції на Сході. На засіданні було запропоновано кілька варіантів ескізу, які жваво обговорювалися присутніми, внесено пропозиції. Шляхом голосування було обрано один із запропонованих ескізів, який направлено на доопрацювання, задля остаточного затвердження і прийняття до будівництва.