Шановні стоматологи Зіньківського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня стоматолога.

Життя та здоров’я людини – найбільша цінність держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Ваша праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Сьогодні відбувається реформування медичної галузі. Вирішення її проблем, захист прав громадян у сфері охорони здоров’я, тому соціальний захист медичних працівників – це наше найважливіше завдання.

Щиро бажаю усім стоматологам Зіньківського району міцного здоров’я, завзяття, наснаги, благополуччя та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а людська вдячність немає меж!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя