Шановні жителі Зіньківського району!

За церковною та народною традиціями з 12 по 18 лютого в Україні святкують Масляну. Свою назву цей тиждень запозичив у назв страв, які прийнято готувати протягом цього періоду. Він символізує проводи зими та зустріч із весною, дає надію на оновлення, продовження життя.

Останній день Масляної — Прощена неділя. Тож, давайте за християнським звичаєм попросимо один у одного прощення, очистимо наші душі від темних почуттів та тривог, забудемо усі негаразди минулого року.

З сонячним святом вас, дорогі земляки! Хай завжди будуть поруч найдорожчі і найрідніші люди. Нехай будь-яке починання дається легко, а результат перевершує ваші очікування.

Нехай це свято і весняний промінчик радості та приємного настрою завітають в кожну родину, адже скоро справжня весна, нові звершення, нові успіхи. Бажаю усім вам сімейного затишку, добробуту, радісних усмішок, здоров’я, любові, миру і процвітання!

Хай прийдешня весна і увесь рік будуть вдалими і щасливими!

Голова районної ради,

Сергій Нерозя