Відбулося засідання

9 лютого в кабінеті голови районної ради відбулося засідання з питань реформи первинної ланки медицини, яке вів Сергій Нерозя.

У роботі взяли участь заступник голови районної ради Загорулько С.В., в.о. голови, керуючий справами виконавчого апарату райдержадміністрації Водолага А.В., перший заступник голови райдержадміністрації Хоменко М.І., інспектор з юридичних питань, юрисконсультант загального відділу виконавчого апарату районної ради Канівець Н. М., головний лікар комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Рись А. А., економіст Копиця Н. В..

На нараді розглянуто ряд питань щодо реєстрації реорганізованого закладу та його роботи відповідно до змін в законодавстві – інформаційної роботи з населенням, запровадження електронного обліку пацієнтів.