Засідання постійної комісії

14 лютого у залі засідань районної ради відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту під керівництвом голови постійної комісії Світлани Чикало.

         У роботі взяли участь голова районної ради Нерозя С.В., заступник голови районної ради Загорулько С.В., виконуючий обов’язки голови, керуючий справами виконавчого апарату райдержадміністрації Водолага А.В., начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Кімлик-Яроха Л. А., головний лікар Зіньківської центральної лікарні Безпалий О. В., головний лікар комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Рись А. А., директор комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області             Должко С. Г., директор опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» Зіньківської районної ради Полтавської області Сідак Л. С., директор комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області Тоцька Н. В., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

         З першим питанням порядку денного про хід виконання районної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2014-2020 роки виступив начальник управління соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації Віктор Півень. Також Віктор Іванович розповів про внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2014-2020 роки; про внесення змін до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота».

         Начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха проінформувала про хід виконання районної програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2016-2019 роки; роботу закладів культури на території району, розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017-2020 роки; про районну Програму підтримки та розвитку культури і туризму на 2018-2021 роки; внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017-2020 роки.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Дахно ознайомив присутніх з питаннями про хід виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки за 2017 рік, Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2016-2017 роки; про Положення про щорічну районну премію ім. братів Зерових для обдарованих і талановитих дітей та молоді закладів освіти району, Положення про щорічну районну премію ім. Д. Д. Ровинського для переможців обласних та районних конкурсів художньої самодіяльності серед учнівських колективів району та окремих виконавців; внесення змін до складу ліквідаційної комісії з припинення комунальної установи «Зіньківський районний методичний кабінет»; проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу.

Головний лікар комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Андрій Рись проінформував присутніх про реорганізацію центру первинної медико-санітарної допомоги в комунальне некомерційне підприємство «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області.

Начальник відділу управління майном Артем Литус повідомив присутніх про затвердження Статуту комунального початкового спеціалізованого мистецького навчально закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції, Положення комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції, Положення комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Слинько С. І. донесла до присутніх інформацію про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік; про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік; про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

Голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту Світлана Чикало ознайомила присутніх з листом ветерана спорту, голови Зіньківської районної федерації боротьби Чумак І. І.; клопотанням педагогічного колективу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Зіньківської районної ради Полтавської області; зверненням батьків учнів Проценківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області та педагогічного колективу опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області».

По завершенню присутні обговорили ряд організаційних питань.