Обговорили ряд питань

14 лютого у депутатській кімнаті під головуванням Геннадія Хорошуна відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Нерозя С.В., виконуючий обов’язки голови, керуючий справами виконавчого апарату райдержадміністрації Водолага А.В., начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Кімлик-Яроха Л. А., начальник відділу освіти райдержадміністрації Дахно Ю. П., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Перше питання порядку денного про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за 2017 рік висвітлив в. о. начальника управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі Зіньківської райдержадміністрації Бойко В. В.

Виконуючий обов’язки голови, керуючий справами виконавчого апарату райдержадміністрації Водолага А.В. проінформував присутніх про виконання програми забезпечення Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік; про затвердження програми забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік; про затвердження програми інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2018-2019 роки; про лист Опішнянської селищної ради.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Слинько С. І. донесла до присутніх інформацію про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік; про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік; про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

Начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Литус А. В. висвітлив питання, які стосувалися затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки, Положення про відділ управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району в новій редакції; приймання та передачу в оперативне управління будівлі ЛОР відділення за адресою: м. Зіньків, вул. Івана Петровського, 21; надання згоди Зіньківській ЦРЛ на розроблення проектно-кошторисної документації, реконструкцію, проведення капітального ремонту та ремонтно-будівельних робіт.

Головний лікар центральної районної лікарні Безпалий О. В. проінформував про звіт з незалежної оцінки майна та погодження орендаря нежитлового приміщення Зіньківської ЦРЛ.

Головний лікар КЗ «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Рись А. А. виступив з питанням про звіт з незалежної оцінки майна та погодження орендаря нежитлових вбудованих приміщень КЗ «Зіньківський ЦПМСД» Зіньківської районної ради.

Депутати прийняли відповідні рекомендації, а проекти рішень з питань порядку денного внесли на розгляд президії та чергової сесії районної ради.