Розглянули ряд питань

13 лютого у депутатській кімнаті районної ради  під головуванням заступника голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднанням громадян та засобами масової інформації Романа Дорошенка відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань: регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури.

У роботі комісій взяли участь голова районної ради Нерозя С.В., заступник голови районної ради Загорулько С.В., виконуючий обов’язки голови, керуючий справами виконавчого апарату райдержадміністрації Водолага А.В., перший заступник голови райдержадміністрації Хоменко М.І., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.

Завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Зіньківської районної державної адміністрації Тетяна Хрипко проінформувала про хід виконання програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2017-2021 роки.

Про стан та перспективи залучення інвестицій в економіку району; про хід виконання місцевої цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Зіньківського району на 2016-2020 роки; про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік повідомив в.о. начальника управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі Зіньківської районної державної адміністрації Віктор Бойко.

Начальник Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області В’ячеслав Сватковський ознайомив присутніх з ходом виконання районної комплексної програми протидії профілактики злочинності на 2016-2020 роки.

Начальник фінансового управління Зіньківської районної державної адміністрації Світлана Слинько ознайомила присутніх з питаннями про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік; про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік; про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік.

На обговорення було внесено також питання про хід виконання районної комплексної програми протидії поширення наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2016-2020 роки присутніх; про затвердження Програми розвитку архівної справи Зіньківського району на 2018-2020 роки; про внесення змін до Програми забезпечення діяльності районного трудового архіву Зіньківської районної ради на 2016-2018 роки.

Інспектор з юридичних питань, юрисконсультант загального відділу виконавчого апарату районної ради Наталія Канівець проінформувала з питанням про внесення змін до рішень районної ради.

Депутати прийняли відповідні рекомендації, а проекти рішень з питань порядку денного внесли на розгляд президії та чергової сесії районної ради.