Вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

У Зіньківському районі вже стало традицією 14 рік поспіль 15 лютого відзначати День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, розділяти всю біль з тими, хто у військовому конфлікті в Афганістані назавжди втратив своїх рідних і близьких.

Містом пройшла колона людей, задля того, щоб біля меморіалу «Воїнам-інтернаціоналістам Зіньківщини» вшанувати пам’ять учасників бойових дій на територіях інших держав. У мітинзі взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, начальник управління соціального захисту населення Зіньківської райдержадміністрації Віктор Півень, військовий комісар Олег Івахнов, голова Зіньківської районної організації ветеранів війни Афганістану Василь Педько, заступник комісара Сергій Влох, голова районної ради ветеранів Володимир Прислонський, голова міської організації війни та праці Сергій Мурадян, інші. Вів захід секретар міської ради Володимир Чикало.

Будь-яка війна безжалісно ламає життя безлічі людей, залишає слід у пам’яті, який не зникає з часом. Це жорстока правда, з якою людській свідомості неможливо змиритися.

У цей день зіньківчани схилили голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів-інтернаціоналістів, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу та Вічного вогню.