Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це не тільки пам’ять загиблих, а й свідчення глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок. Виявлені вами стійкість і мужність – кращий приклад служіння Вітчизні.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородність вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

У цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь, залишатимуться взірцем військової доблесті та героїзму.

Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах. Низький уклін батькам і матерям, які виховали синів-героїв.

Голова районної ради,

Сергій Нерозя