Відбулося засідання двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання

16 лютого відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної  ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради,  в.о.голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники ЗМІ району, інші.

 Депутати розглянули 46 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Зіньківщини. Розпочали роботу із затвердження порядку денного та регламенту  сесії районної ради.

Перше питання порядку денного проінформував в. о. начальника управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі Зіньківської райдержадміністрації Віктор Бойко.

Начальник Зіньківського відділення поліції Гадяцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області В’ячеслав Сватковський виступив з питанням про хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки.

Депутати внесли зміни до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2014-2020 роки, програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота», районної програми розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки, програми забезпечення діяльності районного трудового архіву Зіньківської районної ради на 2016-2018 роки, показників районного бюджету на 2017 та 2018 роки, складу ліквідаційної комісії з припинення  комунальної установи «Зіньківський районний методичний кабінет», рішень районної ради.

Розглянули рішення щодо затвердження програм інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади Зіньківського району на 2018 – 2019 роки, забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік, розвитку фізичної культури і спорту в Зіньківському районі на 2017 – 2020 роки та місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки, виконання районного бюджету за 2017 рік, підтримки та розвитку культури і туризму на 2018-2021 роки, Положень про щорічну районну премію ім. Д.Д.Ровинського для переможців обласних та районних конкурсів художньої самодіяльності серед учнівських колективів району та окремих виконавців і премію ім.братів Зерових для обдарованих і талановитих дітей та молоді закладів освіти району, відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району Полтавської області в новій редакції, комунальних закладів «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції та  «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції, Статуту комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Зіньківська дитяча музична школа» Зіньківської районної ради  Полтавської області в новій редакції, проміжного ліквідаційного балансу комунальної установи «Зіньківський районний методичний кабінет», Статуту, структури та граничної шатної чисельності комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико – санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області, передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов’язань комунального закладу «Зіньківський центр первинної медико – санітарної допомоги» Зіньківської районної ради до правонаступника – комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико – санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області.

На сесії було обговорено питання про проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу, приймання та передачу на баланс будівлі ЛОР відділення за адресою: м.Зіньків, вул. Івана Петровського, 21, інше.

Також на засіданні розглянуто 11 питань щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Перед сесією відбулися засідання комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування та президії районної ради, де було попередньо вивчено та детально обговорено всі питання порядку денного пленарного засідання.

 

 

 

 

 

 

.